Hakkımızda

 

GÜRSEL ATEŞ & FERHAT DOĞRUSÖZ Taşınmaz Ticaret Uzmanı

OFİS TEL: +90 256  81 11 001

GÜRSEL ATES : 0 535 20 22 190

FERHAT DOGRUSOZ : 0 535 209 84 86

ADRES: Yeni Mah. 842 Sk. No:7 /B  09270 Didim / Aydın

Web sitemizin adresi: https://didimdenizemlak.com

                                              https://denizemlakdidim.com

Didim Deniz Emlak, gayrimenkul sektöründe ilkemiz olan doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden müşterilerimizin bize göstermiş olduğu itimat ve güvenle çalışmalarını sürdürmektedir. Amacımız geniş bir kitleye ulaşmak ve emlak sektöründe kalıcı olmaktır. Çağımızın sunduğu son teknoloji imkanlarını kullanarak profesyonel bir şekilde bireysel veya kurumsal müşterilerimize dürüstlük çerçevesinde itina ile hizmet vermektedir.

Didim Deniz Emlak, Daire, Bina, Toplu Konut, Otel, Kat Karşılığı, Devre Mülk, Benzinlik, Tarla, Arsa, Dükkan, Mağaza ve bunlara benzer her türlü emlak yatırımını Satılık veya Kiralık olarak’da sizlere sunmaktadır. Kurumsal Gayrimenkul Danışmanlığı, zincir mağaza sahibi markalara veya kurumsal danışmanlık ihtiyacında bulunan yerli & yabancı firmalara, kurum ve kuruluşlara yönelik geliştirilen hizmet sistemidir.

Didim Deniz Emlak kurumların kendi kullanımları için ihtiyaç duyduğu veya personel ihtiyaçlarına yönelik gayrimenkul danışmanlığında çözüm ortağıdır. Şirketlerin amaçlarına ve imkanlarına uygun alternatif gayrimenkuller sağlanırken yine talebe göre ileriye yönelik potansiyel iş geliştirme projeleri de üretilmektedir. Konsept geliştirme, kurumsal danışmanlık, marka oluşturma, kiralama ve yönetim hizmetleri, işlevini yitirmiş İşletmeleri yeniden yapılandırma ve işlev kazandırma çalışmaları da verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır.

Didim Deniz Emlak, Gürsel ATEŞ tarafından yılların verdiği tecrübe ile sizlere sunulmuş bir gayrimenkul ve danışmanlık hizmet Ofisi, Konsept alanını İnşaat, İthalat, İhracat,Sanayı ve Ticaret Limited Şirketi olarak yeniden yapılanmıştır. 

Didim Deniz Emlak İnşaat, İthalat, İhracat,Sanayı ve Ticaret Limited Şirketi.

OFIS TELEFON: 0 256  81 11 001

Müşterilerimizin gayrimenkullerinin bütün yönetim işlemleri firmamızın güvencesi altındadır. Söz konusu işler tek bir daireden, bütün bir binaya kadar aynı hassasiyet ve hizmet kalitesi ile yönetilmektedir.

Gürsel Ateş: Taşınmaz Ticaret Uzmanı

Tel: 0535 202 21 90

E-Mail: didimdenizemlak@gmail.com

Ferhat Doğrusöz: Taşınmaz Ticaret Uzmanı

Tel: 0535 209 84 86

E-Mail: didimdenizemlakferhat@gmail.com

 

 

ADRES: Yeni Mahalle, 842. Sk. No 7 / B, 09270 Didim / Aydın, Türkiye
Didim Deniz Emlak İnşaat, İthalat, İhracat,Sanayı ve Ticaret Limited Şirketi.

 

 

ULAŞIM:

 
Telefon
Müşteri Servisi
WhatsApp

Compare Listings

Başlık Fiyat Durum Tip Alan Amaç Yatak Odası Banyo